Αποστολέας Θέμα: Ηρθε το χαρτι....  (Αναγνώστηκε 30023 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

αστεγος

• Επισκέπτης
Απ: Ηρθε το χαρτι....
« Απάντηση #120 στις: Ιουνίου 10, 2014, 02:07:11 μμ »
Καλος πολιτης ρει  :occasion14:

To μονο κακο ειναι οτι πρεπει να ανεβω Λιτοχωρο ρε πστμ!

10 μηνες εκει, ομολογω οτι ειχα περασει τελεια. Εχουν περασει 18 χρονια απο τοτε, και ακομα χρωσταω στον εαυτο μου μια βολτα εκει πανω.....

Αποσυνδεδεμένος Xlitos

• ----------
    • Προφίλ
« Απάντηση #121 στις: Ιουνίου 10, 2014, 04:50:05 μμ »
Καλός πολίτης!

Νομίζω παίζει και επίδομα ανεργίας για όσους φαντάρους απολύονται και δε πιάνουν δουλειά,το πήρε ένας ξαδερφός μου πριν καμποσους μήνες..

Αποσυνδεδεμένος mario27

• Προφίλ
« Απάντηση #122 στις: Ιουνίου 10, 2014, 07:51:33 μμ »
Ευχαριστω guys.  :stabak:
Αστεγε ηταν αθλια εκει περα γι αυτο δεν εκατσα και καθολου εκει. :tooth:
Ειναι ολοι τρελοι στην μοναδα που ημουνα.

Το τι παιχτηκε γιατι δεν γυρισα πισω τα πραγματα, τρελα σκηνικα. :gun_owned:
Ετρεχα γιατι δεν ξεχρεωσα τιποτα.
Ειπα την μανα μου να παρει λιγο αδεια και να βαλει μερικα πραγματα μεσα στο λουκανικο και να τα φερει.
Ελα ομως που δεν τα εφερε ολα γιατι αλλαξε ο νομος  :mast: και τα ζητουσαν ολα και ελεγαν "τι ειναι αυτα?" και "γιατι εφερε τοσα?" και "δεν απολυεσαι, ελα αυριο"
Πανω κατω ολo το στρατοπεδο, παιζει να εκανα καμια 7-8 χλμ. (900-1000 μετρα ειναι η πυλη απο την μοναδα μου, φαντασου το στρατοπεδο)
Τους ειχα πει οτι μεχρι τις 13.30 αν δεν εφευγα κανονικα θα εφευγα χωρις να απολυθω (ειτε απο τον φραχτη ειτε απο την πυλη)
Κατα τις 13.00 δεν αντεξα , κατερευσα. Επεσαν μπινιλικια σε ανθυπο και λοχαγο κλπ
Με ακουσε φιλαρακι που ηταν εκει διπλα και μαζευε και αυτος υπογραφες και επαθε πλακα.
Ολοι τελειωναν σε μια ωριτσα και εγω απο τις 9 παρα μεχρι τις 13.00+ .
Ο ενας με ελεγε τραβα στον αλλο , ο αλλος στον αλλο , ο παραλλος στο λοχαγο , ο λοχαγος ελεγε εγω δεν ξερω τιποτα ,φυγε κλπ.

Το φιλαρακι εσκασε μυτη κατα τις 12+ και φυγαμε μαζι.  :BangHead:
Καθως περπατουσαμε μεχρι την πυλη , λεγαμε τι περασαμε σε αυτη την τρελη μοναδα. Αυτος εκατσε και κανα δυο μηνες. Εγω παλι εκατσα καμια 10ρια μερες.
Τετοιο πραγμα μονο εκει , πουθενα αλλου. ΠΟΥΘΕΝΑ.
Ουτε σε Λαμια, ουτε σε Καστορια,ουτε σε Γιαννενα , ουτε στα Κααυ στους νεους πορους, ουτε στη λεσχη στη Λαρισα.

Τα εβλεπα τα παιδια εκει μεσα και τα λυπομουνα.Γιδια οσο δε παει τα εποπ και τα στελεχη. Εκμεταλευση στο φουλ.

Μου χαλασε την μερα, τα ποδια μου πονανε απιστευτα απο τα χιλιομετρα σε ανηφορες και κατηφορες.

Αλλα επεσε προταση να παμε μεσα στην αεροπορια στην Σκοτινα για φαι και μπανιο στον ξαδερφο(ειχε πασο λογο οτι ειχε τον θειο μου στην αεροπορια γι αυτο και μπηκαμε ) και περασε η μερα ωραια.
 :occasion14:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 10, 2014, 08:00:13 μμ από mario27 »

Αποσυνδεδεμένος mario27

• Προφίλ
« Απάντηση #123 στις: Ιουνίου 10, 2014, 08:10:43 μμ »
Το πιο αστειο ηταν οτι τους ελεγα οτι θα φυγω και στα @@ μου κιολας ειτε θα πηδηξω ειτε οτι απο πυλη, φυγε λεγανε.
Κατα τις 13.00 πριν παιχτει το σκηνικο μπαινω μεσα στο διοικητηριο και λεω φευγω στα @@ μου , καντε οτι νομιζετε, φυγε συνεχιζαν να λενε
Παω και φευγω, με ειδαν οτι ειχα απομακρυνθει καμια 100 μετρα.
"εεεε που πας, ελα πισω, θα τα βρουμε"  :tooth:
Καπου εκει αρχισαν τα βρισιδια. Μετα απο 10' λεπτα ειχα την πολιτικη ταυτοτητα στα χερια μου.

:tooth: :tooth:

R1der

• Επισκέπτης
« Απάντηση #124 στις: Ιουνίου 11, 2014, 01:28:03 πμ »
Εν τέλει εσύ χαλάστηκες και έχασες τη μέρα σου τσάμπα. Αν τους τα είχες πάει εξαρχής θα ξεμπέρδευες μπαμ μπαμ. Άντε καλός πολίτης.

ξερεις εσυ

• Επισκέπτης
« Απάντηση #125 στις: Ιουνίου 11, 2014, 02:23:07 πμ »
βγαλτε ολοι τρελοχαρτα

Αποσυνδεδεμένος mario27

• Προφίλ
« Απάντηση #126 στις: Ιουνίου 11, 2014, 08:27:25 πμ »
 :occasion14:
Αν τα ειχα ολα καλα θα ηταν. :tooth: