Αποστολέας Θέμα: Gollito, απλά απολαυστικός!  (Αναγνώστηκε 1746 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος nchaniotis

• κουλάδι
    • Προφίλ
    • nikos.haniotis
Gollito, απλά απολαυστικός!
« στις: Σεπτεμβρίου 28, 2012, 08:30:37 πμ »
<a href="http://www.youtube.com/v/Vpl-cVSYm78?version=3&amp;amp;autohide=1" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/Vpl-cVSYm78?version=3&amp;amp;autohide=1</a>

Αποσυνδεδεμένος Mike

• Προφίλ
Απ: Gollito, απλά απολαυστικός!
« Απάντηση #1 στις: Σεπτεμβρίου 28, 2012, 09:51:13 πμ »
 :o :o

Αποσυνδεδεμένος nchaniotis

• κουλάδι
    • Προφίλ
    • nikos.haniotis
« Απάντηση #2 στις: Σεπτεμβρίου 28, 2012, 10:07:37 πμ »

Επειδή αυτό που γράφεις είναι πολύ γενικό  ;D θα προσπαθήσω να σε καλύψω με τα παρακάτω:

1. ΔΕΝ πρόκειται για ΠΟΔΗΛΑΤΟ οπότε δεν θεωρώ ότι παραβιάζω τους κανόνες της συγκεκριμένης κατηγορίας. Προς το παρόν απολαμβάνω το ότι εγώ μπορώ να ανεβάζω βίντεο με σανίδες κ.λπ. ενώ ο Vourk δεν επιτρέπεται να ανεβάζει ποδήλατα! Μέχρι να μπουν νέα μέτρα βέβαια και να μας το κόψουν αυτό!  :P

2. Ήθελα να δοκιμάσω βίντεο youtube και δεν είχα κάτι πρόχειρο σε 2 ρόδες.

3. Ναι, οι άκυροι κώλοι που εμφανίζονται που και που στο βίντεο είναι να απορείς πόσο σαβουροΓ@μΗs είναι ο τύπος που τραβάει το βίντεο.

Αποσυνδεδεμένος petani

• κουλάδι
    • Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Σεπτεμβρίου 28, 2012, 04:46:19 μμ »

ΔΕΝ πρόκειται για ΠΟΔΗΛΑΤΟ οπότε δεν θεωρώ ότι παραβιάζω τους κανόνες της συγκεκριμένης κατηγορίας. Προς το παρόν απολαμβάνω το ότι εγώ μπορώ να ανεβάζω βίντεο με σανίδες κ.λπ. ενώ ο Vourk δεν επιτρέπεται να ανεβάζει ποδήλατα!

Αυτος ο κανονας  δεν μου αρεσει ... σε λιγο καιρο τα ποδηλατα θα απαραιτητα ....  ασε που χανουμε και τις ατακες του βουρκ ...... :'( :'(
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 29, 2012, 06:42:54 μμ από petani »