Αποστολέας Θέμα: Lidl προσφορές  (Αναγνώστηκε 2322 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος bobus

• κουλάδι
    • Προφίλ
Lidl προσφορές
« στις: Οκτωβρίου 11, 2015, 03:29:08 μμ »
Έχει αύριο τα εξής δύο (μεταξύ άλλων):

1 φορτιστή μπαταρίας

http://www.lidl-hellas.gr/el/oi-prosfores-mas.htm?action=showDetail&id=40093

2. καθαριστικό σκουριάς

http://www.lidl-hellas.gr/el/oi-prosfores-mas.htm?id=925

Δεν περιμένω κανέναν να ξέρει τα συγκεκριμένα προϊόντα, γενικά όμως, τέτοιου τύπου φορτιστές κάνουν δουλειά ως διαγνωστικά και φορτιστικά για μοτό πάντα; Έχω ήδη φορτιστή Einhell που κάνει δουλειά, αλλά δεν κάνει κάποιου είδους διάγνωση, ούτε μου επιτρέπει να ρυθμίσω χαμηλά αμπέρ φόρτισης.

Και τέτοιου τύπου καθαριστικά (δηλαδή όσα "ισχυρίζονται" πως είναι ειδικά για αφαίρεση σκουριάς) είναι ικανά, με συρματάκι κουζίνας, να καθαρίσουν σκουριά από λαιμό τελικού εξάτμισης;  Ή μήπως κάνουν τόση δουλειά όση και το WD40?

« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 11, 2015, 03:40:04 μμ από bobus »

Αποσυνδεδεμένος panbak87

• κουλάδι
    • Προφίλ
Απ: Lidl προσφορές
« Απάντηση #1 στις: Οκτωβρίου 11, 2015, 06:03:35 μμ »
Στην αρχή δουλεύει  αλλά μετά σταματάει. Ένα κουμπάκι έχει σαν on off  κ τα υπόλοιπα τα κάνει κ καλά μόνο του μετά από κάνα χρόνο απλά πιάνει  χώρο  στα πράγματα! Γενικά είναι ρίσκο  :stabak:

Αποσυνδεδεμένος stabak

• Antirossisist με το στανιό
    • Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Οκτωβρίου 11, 2015, 06:17:28 μμ »
Εχει 2 κουμπακια on/off kai mode (μηχανακι/αυτοκινητο) και λαμπακια για νεκρη, μισοφορτισμενη και φουλ. Σαν συντηρητης ειναι καλη.... οσο κρατησει.

Αυτο για σκουρια δεν το ξερω
Valves still are for gays

Αποσυνδεδεμένος bobus

• κουλάδι
    • Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Οκτωβρίου 11, 2015, 06:30:05 μμ »
Γενικα για σκουριά σε λαιμό τελικού, τι να δοκίμαζα;  Το WD40 κάνει τίποτε, με τρίψιμο με συρματάκι κουζίνας; Να δοκιμάσω ή θα χάσω το χρόνο μου;

Εχω την μαμίσια εξάτμιση εδώ και 7 χρόνια που αγόρασα τη μοτό (την πήρα με φορεμένη μια ρέμους), την έχω σε μια γωνιά στο σπίτι, και έχει πιάσει αρκετή σκουριά.

Αποσυνδεδεμένος Airzizel

• Freddo Cappuccino Racer
    • Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Οκτωβρίου 13, 2015, 03:53:36 μμ »
Γενικα για σκουριά σε λαιμό τελικού, τι να δοκίμαζα;  Το WD40 κάνει τίποτε, με τρίψιμο με συρματάκι κουζίνας; Να δοκιμάσω ή θα χάσω το χρόνο μου;

Εχω την μαμίσια εξάτμιση εδώ και 7 χρόνια που αγόρασα τη μοτό (την πήρα με φορεμένη μια ρέμους), την έχω σε μια γωνιά στο σπίτι, και έχει πιάσει αρκετή σκουριά.

Πήγαινε στο Smprinis Moto wash, δώσε €12 και θα λαμψει, και η εξατμιση και ολο το μηχανακι.

Βασικά εχει ενα θαυματουργο υγρό που κανει τους λαιμους σαν καινουριους  :jason:
I fear you have mistaken me for someone who gives a shit...

Αποσυνδεδεμένος bobus

• κουλάδι
    • Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Οκτωβρίου 14, 2015, 08:57:28 μμ »
Πιθανότατα θα το κάνω, ειδικά μάλιστα αφού πλησιάζει η στιγμή που θα το πουλήσω το μηχανάκι και θα θέλω να το σενιάρω, αλλά τέτοιες δουλειές πρέπει να τις κάνει κανείς μόνος του... έτσι παίρνει άλλη αξία η υπόθεση...

Πριν χρόνια αγόρασα από συμφορουμίτη δύο ζουμιά που, συνδυαζόμενα, θα καθάριζαν τους λαιμούς, πεταμένα λεφτά αποδείχθηκαν...

Αποσυνδεδεμένος Giannis

• People's Choice 2015
    • Προφίλ
    • Speed Junkies
« Απάντηση #6 στις: Οκτωβρίου 14, 2015, 10:07:09 μμ »
το SRAD το εχεις ακομη μου το πουλας με δοσεις?  :tooth: