Αποστολέας Θέμα: Eνας φιλος κερδισε λεφτα πολλα...  (Αναγνώστηκε 15882 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος stabak

• Antirossisist με το στανιό
    • Προφίλ
Απ: Eνας φιλος κερδισε λεφτα πολλα...
« Απάντηση #30 στις: Ιουλίου 07, 2014, 12:41:00 μμ »
καλα καλα ας ξεκινήσουμε πρώτα απο τα δύσκολα....

Valves still are for gays

nikolakiss

• Επισκέπτης
« Απάντηση #31 στις: Ιουλίου 07, 2014, 01:44:53 μμ »
τετοια θελω... :icon_flower:

Giannis

• Επισκέπτης
« Απάντηση #32 στις: Ιουλίου 07, 2014, 01:56:24 μμ »
dreadlocks θες rasta ειναι θρησκεια...  :owned: :rouf: :tooth:

nikolakiss

• Επισκέπτης
« Απάντηση #33 στις: Ιουλίου 07, 2014, 02:08:10 μμ »
dreadlocks θες rasta ειναι θρησκεια...  :owned: :rouf: :tooth:
λες να μην ξερω τι διαφορα...???

ΡΑΣΤΑ ΘΕΛΩ ΜΕΛΕΕΕΕΕ ΝΑ ΚΑΜΩ ΥΠΟΚΛΙΣΕΙΣ ΣΤΟ ΧΑΙΛΕ  :ffff:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 07, 2014, 02:10:04 μμ από Δρ. Θάνος Ασκητής »

Αποσυνδεδεμένος Vourk™

• troll
  • #maurofidi_pousefage
    • Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Ιουλίου 07, 2014, 03:10:28 μμ »

και αυτό κ αυτό

Καμία καλή πράξη, δεν μένει ατιμώρητη!
gasstone

capobomba

• Επισκέπτης
« Απάντηση #35 στις: Ιουλίου 07, 2014, 04:28:39 μμ »
πες στο φίλο σου ότι μόστρα με μοτοσυκλέτα δεν κάνεις πια σε σοβαρές και γαμήσιμες γκόμενες, εκτός αν ενδιαφέρεται να τα φτιάξει με μαθήτρια λυκείου, δηλαδή από 15-20 ετών το πολύ

οπότε πηγαίνει για αυτοκίνητο και αγοράζει μια μεταχειρισμένη Porsche 911 του κουτιού από κατάσχεση πχ για 15-20 χιλιάρικα

και το πολύ πολύ να βάλει ένα καλύτερο στέρεο ή να βάλει ένα καινούργιο ζευγάρι λάστιχα

το αυτοκίνητο είναι πάρα πολύ γρήγορο και θα ευχαριστηθεί οδήγηση, είτε τουριστική είτε γρήγορη σε κάθε μέρος της Ελλάδας παρέα με την κούκλα του και λίγα μπαγκάζια. οι γυναίκες στις οποίες απευθύνεσαι με ένα τέτοιο εργαλείο είναι όλες οι ηλικίες από 25 μέχρι 35 από νεοφιλελεύθερες και πρόθυμες να μάθουν, μέχρι έμπειρα στελέχη που θέλουν να ρουφήξουν τη...ζωή με το κανάτι

τώρα, αν ντέ και καλά θέλει μηχανή γιατί έχει μείνει στη δεκαετία του 80-90 με τους κάγκουρες και τα άφρικα τουίν που κάψανε καρδιές, τότε η μόνη μοτοσυκλέτα που μπορεί να πουλήσει μούρη είναι μια αρχοντική Harley τουριστική με δίπατη σέλα και στέρεο που παίζει θέμη αδαμαντίδη στα μπιφτέκια της γλυφάδας για luxury class τουρισμό στα 30-40 μίλια ανά ώρα, χαλαρρρρρααααααααααα...........εδώ σε αυτή την κατηγορία μπορείς να βρείς ας πούμε και 35άρες -45άρες έμπειρες από το λαικό ΠΑΣΟΚ που ανέβηκαν όμως ιεραρχικά, αλλά μπορείς να βρείς και τίποτα βαρεμένες με sons of anarchy από κανά μπουρνάζι κλπ

αμάξι και πάλι αμάξι φίλε μου, μηχανές είναι για προσωπικά γούστα και μόνο

nikolakiss

• Επισκέπτης
« Απάντηση #36 στις: Ιουλίου 07, 2014, 05:02:38 μμ »
πες στο φίλο σου ότι μόστρα με μοτοσυκλέτα δεν κάνεις πια σε σοβαρές και γαμήσιμες γκόμενες, εκτός αν ενδιαφέρεται να τα φτιάξει με μαθήτρια λυκείου, δηλαδή από 15-20 ετών το πολύ

AN 15-20 δεν ειναι σοβαρες και γαμησιμες γκομενες ...τοτε ποιες ειναι ? :dontknow:

μαλλον αγνοεις το γεγονος οτι απο τα 13 ξεροσταλιαζουν μαθαινωντας πιπες στο πορνχαμπ  :icon_cat:

Giannis

• Επισκέπτης
« Απάντηση #37 στις: Ιουλίου 07, 2014, 05:08:33 μμ »
μετα θα μπορεις να δοκημασεις και την σταση πιασε το σαπουνι  :tooth:

capobomba

• Επισκέπτης
« Απάντηση #38 στις: Ιουλίου 07, 2014, 09:40:31 μμ »
AN 15-20 δεν ειναι σοβαρες και γαμησιμες γκομενες ...τοτε ποιες ειναι ? :dontknow:
μαλλον αγνοεις το γεγονος οτι απο τα 13 ξεροσταλιαζουν μαθαινωντας πιπες στο πορνχαμπ  :icon_cat:

εγώ ήμουν 15 ετών το 1990

σίγουρα έχουν αλλάξει πολύ τα πράγματα από τότε, γιατί εγώ δε θυμάμαι καμία συμμαθήτρια μου να ήταν γαμίσιμη ή σοβαρή γκόμενα

αυτά, πολύ αργότερα τα καταλάβαμε, η δική μας γενιά εννοώ

αλλά δεν ξέρω τι γνώμη έχεις. μπορεί να ντύνονται έξαλα ορισμένες όμως 15 χρονών είναι παιδάκια

για μένα τουλάχιστον, δεν ξέρω για άλλους

παιδάκια

πόσο μάλλον για τα 13χρονα που λέτε

ομολογώ πως σκανδαλίζομαι  :rouf:

nikolakiss

• Επισκέπτης
« Απάντηση #39 στις: Ιουλίου 07, 2014, 10:09:43 μμ »
εγώ ήμουν 15 ετών το 1990

γιατί εγώ δε θυμάμαι καμία συμμαθήτρια μου να ήταν γαμίσιμη ή σοβαρή γκόμενα

παντα ετσι συμβαινει ...ποτε δεν εκτιμας αυτο που εχεις διπλα σου ... :gun_owned: :laughing4:

Αποσυνδεδεμένος h.a.balafoutre

• Μια κατοστάρα στη σέλα, ευτυχώς την κάναμε.
    • Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Ιουλίου 07, 2014, 10:14:03 μμ »
Εσένανε ο φίλος σου τι σου πήρε?
Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

nikolakiss

• Επισκέπτης
« Απάντηση #41 στις: Ιουλίου 07, 2014, 10:14:10 μμ »
βεβαια για να μην παρεξηγηθουμε , το 15 εκτος απο υπερβολη ως προς το νεαρο της ηλικιας , ειναι και παρανομο ...αλλα παμε στο ανωτερο επιπεδο της κλιμακας που εθεσες το 20...αν μου πρεις οτι δεν εχεις δει 20χρονο και να γλιτωσεις την καραμπομπα στο τσακ , τοτε το πιθανοτερο ειναι να το ειδες αλλα να μην καταλαβς οτι ειναι 20χρονο :ffff:

nikolakiss

• Επισκέπτης
« Απάντηση #42 στις: Ιουλίου 07, 2014, 10:14:43 μμ »
Εσένανε ο φίλος σου τι σου πήρε?
ακομα παιρνει φασκελα

Αποσυνδεδεμένος h.a.balafoutre

• Μια κατοστάρα στη σέλα, ευτυχώς την κάναμε.
    • Προφίλ
« Απάντηση #43 στις: Ιουλίου 07, 2014, 10:28:40 μμ »
ακομα παιρνει φασκελα

Μάλιστα....εμένανε ένας από τους φίλους μου κι ενώ ξέρει πως είμαι καραYamahικός, λέει πως θα μου πάρει ένα GSX-R 1000 K10 ή κάτι τέτοιο....κι αυτά όταν ακόμη δεν έχουμε τα φράγκα. Και το σταματάω εδώ, διότι μιλάμε για φίλους και δεν θέλω να επεκταθώ τι έμαθα κι έπαθα σοκ, είναι από τις κουβέντες που λέγοντε από κοντά με καλή παρέα.

Οπότε, όταν σου πάρει εσένανε μηχανή, διότι φυσικά του περισσεύουνε έτσι....τότε ξανασυζητάμε.
Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

nikolakiss

• Επισκέπτης
« Απάντηση #44 στις: Ιουλίου 07, 2014, 10:39:09 μμ »

Οπότε, όταν σου πάρει εσένανε μηχανή, διότι φυσικά του περισσεύουνε έτσι....τότε ξανασυζητάμε.
κατι ΔΕΝ εχεις καταλαβει ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ... σε εμενα το πολυ πολυ να παρει καμια μπουγατσα που ξερει οτι με αρεσουν ... για τον ιδιο συζηταμε και τι μηχανακι προτεινουμε