Αποστολέας Θέμα: Νέα φωτογραφικά ραντάρ  (Αναγνώστηκε 5597 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Airzizel

• Freddo Cappuccino Racer
    • Προφίλ
Απ: Νέα φωτογραφικά ραντάρ
« Απάντηση #15 στις: Φεβρουαρίου 06, 2014, 09:50:07 πμ »
Ρε εμένα με φλάσαρε ένα πριν απο τα τούνελ, τα χριστούγεννα.

Γύρναγα απο ένα παιδικό πάρτι με την μικρή, βαριόμουν του κερατά, ψιλοέβρεχε, πήγαινα βαριεστημένα με το αμάξι με 85-90χλμ τέρμα δεξιά, και τσούπ... το μαλακισμένο με φλάσαρε  :ffff:
:antonisgsxr:

Βασικά, στις κάμερες που είναι στημένες στη μια πλευρά του δρόμου, αν οδηγάς στην άλλη λωρίδα κυκλοφορίας τότε έχει γύρω στα 20-30χλμ/ω μπόνους χωρίς να φλασάρει  :wstl: .
Ωσάν καλός πελάτης της Α.Ο έχω κάνει κάποιες παρατηρήσεις είτε από φλας που έφαγα είτε από μπροστινούς που δεν ξέραν  :gun_owned:

Μια φορά μάλιστα πήγαινα με το Τριουμφ μαζί με το ρεύμα των αυτοκινήτων περνώντας κάτω από την κάμερα και μόλις πέρασα άνοιξα μια "τρίτη" για να πιάσω χλμ για την επόμενη στροφή...ε το μπου..έλο με τράβηξε κι ας επιτάχυνα αφού την πέρασα.  :ffff:
I fear you have mistaken me for someone who gives a shit...

Αποσυνδεδεμένος R1der

• Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Φεβρουαρίου 10, 2014, 06:09:30 μμ »
Στην τελευταία βόλτα είδα κι εγώ 3 τουλάχιστον από μεταμόρφωση μέχρι κτελ και στο ανέβα άλλες 2. Γενικά πρέπει να γίνεται ψιλοχαμός οπότε ανάλογα την κίνηση δεν τις βλέπω πάντα όλες. Προσέχετε πάντως.

Υ.Γ. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι μπήκα με τη μηχανή περιφερειακό τις προάλλες και πριν από ένα τούνελ με φλάσαρε η κάμερα φάτσα (βασικά και να με ξαναφλάσαρε από πίσω χέστηκα, είχα διπλώσει πινακίδα). Άλλο αναρωτιέμαι, 1)δεν υποτίθεται ότι είχαν απαγορευτεί οι φωτό από μπροστά λόγω προσωπικών δεδομένων; Και 2) τι περιμένουν να δουν από μπροστά σε περίπτωση μοτοσυκλέτας;
"Ποτέ μην τα βάζεις μ’ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει εκ πείρας".
Γουστάρουμε Rossi κι ας μην κερδίζει. ΧΩΝΕΨΤΕ ΤΟ να ηρεμήσουμε!!!

Αποσυνδεδεμένος Mike

• Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Φεβρουαρίου 11, 2014, 01:11:04 πμ »
Δε σε φλάσαρε φάτσα...Το άλλο ρεύμα φλάσαρε και μπερδεύτηκες. Το έχω πάθει κι εγώ.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 11, 2014, 01:15:13 πμ από Mike »

Αποσυνδεδεμένος R1der

• Προφίλ
Νέα φωτογραφικά ραντάρ
« Απάντηση #18 στις: Φεβρουαρίου 11, 2014, 09:45:38 πμ »
Α ναι; Μπράβο συντονισμός!!

Πάντως τις προϋποθέσεις για να με φλασάρει τις είχα, γι'αυτό μπερδεύτηκα κι εγώ.
"Ποτέ μην τα βάζεις μ’ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει εκ πείρας".

Αποσυνδεδεμένος R1der

• Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Φεβρουαρίου 11, 2014, 12:55:09 μμ »
Εκανα χτες τη διαδρομή με το αμάξι και πήγαινα επίτηδες δεξιά και αργά για να δω. Οπότε τσεκαρισμένα στην κάθοδο έχει μία στην είσοδο από Άγιο Ελευθέριο και μία πριν την έξοδο για Δυρραχίου. Στην άνοδο έχει μία μετά τη Λένορμαν, μία στο τρίγωνο εισόδου εξόδου της Βικέλα (η προέκταση της Γαλατσίου προς την Ε.Ο.) και μία στην έξοδο για την παλιά Ρενώ. Επίσης είναι στα σκαριά άλλη μία ανάμεσα από αυτές της Λένορμαν και της Βικέλα.

Αποσυνδεδεμένος Mike

• Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Φεβρουαρίου 11, 2014, 02:52:37 μμ »
Εκανα χτες τη διαδρομή με το αμάξι και πήγαινα επίτηδες δεξιά και αργά για να δω. Οπότε τσεκαρισμένα στην κάθοδο έχει μία στην είσοδο από Άγιο Ελευθέριο και μία πριν την έξοδο για Δυρραχίου. Στην άνοδο έχει μία μετά τη Λένορμαν, μία στο τρίγωνο εισόδου εξόδου της Βικέλα (η προέκταση της Γαλατσίου προς την Ε.Ο.) και μία στην έξοδο για την παλιά Ρενώ. Επίσης είναι στα σκαριά άλλη μία ανάμεσα από αυτές της Λένορμαν και της Βικέλα.

:thumbsup: :thumbsup: :occasion14: Ωραίος

Αποσυνδεδεμένος ALX

• The oldest... the bigest
    • Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Ιουλίου 06, 2014, 02:50:17 μμ »
Ρπστμ... με πηραν χαμπαρι και γεμισαν καμερες τη γειτονια μου και την διαδρομη μου! Καποιος τους σφυριξε ποσο γρηγορα ειναι τα 1150 :tooth: